Hobi Life yaşam standartlarını maximize etmek için kurulmuş olup 2008 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.

Ana faaliyet alanına doğal yaşam projeleri yaparak başlayan Hobi Life, hobi bahçeciliği anlayışını sosyal yaşam alanlarına çevirmiş olup oyun parkları, nostaljik peyzaj alanları, bağ konağı, sevgi yolu, trekking alanları, meyve bahçeleri, dinlenme alanları oluşturmuştur. Hobi Bahçesi için kullanılan prefabrik yapı anlayışını modern villa mimarisine dönüştürerek hobi bahçeciliğinde bu işin öncüsü olmuş tek kurumsal firmadır.

Yaşamın her noktasında siz değerli müşterilerine destek vermek üzere fizibilite çalışmaları yapılmış ve iş sahasını genişleterek Hobi Life Psikoloji Merkezini kurmuştur. Psikoloji Merkezinde profosyenel olarak çalışmalar sürdüren Hobi Life her alanda lider konumda olmaya çalışmaktadır. Hobi Life Psikoloji Merkezimizde sizlerin yanında olmak ve sıkıntılarınızı minimize etmek için profesyonel ekibimiz uğraşlar vermekte ve gerekli ekipmanlarla sizlere hizmet sunmaktadır.

Pandemi süreci yaşadığımız son günlerde sizlerin hastalıktan uzak kalmanız için hijyeni en üst seviyede olarak Hobi Life Maske ile hizmet ağını genişletmiştir. Hobi Life maske ile güvenebileceğiniz, hijyenik ve çevre dostu maskeler üretmektedir. Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan maske üretim işi için ayrıca fizibilite çalışmaları yaparak sizlere en uygun olan maskeyi üretmek için uzun uğraşlar vermektedir.

Özellikle çocuklarımıza küçük birikimlerle güzel bir gelecek hazırlamak için AnkaKent projesi Hobi Life bünyesinde yeni bir yatırım alanı olarak geliştirilmiştir. Geleceğe yönelik olarak en karlı arazi yatırım projesi olan AnkaKent sizlerin ve çocuklarınızın geleceğini garanti altına alan bir projedir.

Hobi Life ailesi olarak sektörün öncüsü konumunu sürdürmek adına oldukça kapsamlı çalışıyor ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine daha kaliteli bir şekilde hizmet edebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.