HOBİ LİFE | HOBİ BAHÇELERİ
  0 (312) 911 10 20

HOBİ LİFE

Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yaşam!

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak, rahatlamak isteyenler genellikle doğayla iç içe birkaç gün geçirmek ister. Bizler de Hobi Life olarak sizlere bu imkânı sunuyoruz. Kurulduğumuz 2008 yılından beri ortaya koyduğumuz farklı projeler sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanında herkesin birer hobi bahçesine sahip olmasını sağladık. Bu şekilde insanlar ufak bir toprak satın alarak, kendi istedikleri gibi tarım yapma imkânına sahip oldu.

Biz Kimiz?

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve rahatlamak isteyenler için harika projeler üreten firmamız, sosyal yaşam projeleri odaklı çalışmaları sayesinde sizlere rüya gibi hizmetler sunuyor. Firmamızın özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

* Sosyal yaşam projeleri odaklı güçlü bir ekibe sahibiz. Bu sayede tüm çalışmalarımızı sosyal yaşam alanlarına yönelterek sizlere eşsiz projeler sunuyoruz.
* Kendi bünyemiz içerisinde alt yapıdan mimariye, satıştan müşteri memnuniyetine kadar her departmanda aktif çalışan ve kusursuz bir hizmet sağlayan bir kurum olarak sizlere mükemmel çalışmalar sunmayı kendimize amaç edindik.
* Bu zamana kadar 4 tamamlanmış proje ile 200’den fazla mutlu aile oluşturduk.
* Önceliği müşteri memnuniyeti olan kurum kültürü ile dürüst ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
* Satış sonrası destek sağlıyor ve sık sık düzenlemiş olduğumuz organizasyonlarla biten projeler ile bağlantılarımızı koparmıyoruz.

Neler Yaptık

Firma olarak bu zamana kadar sizleri memnun edecek birçok çalışmaya imza attık. Tüm bu çalışmalarımız sosyal yaşam projeleri alanında oldukça yeni ve değerli. Peki bu zamana kadar sizler için neler yaptık?

* 4 projemizi tamamen bitirdik. Bu projelerimiz şu an aktif bir şekilde kullanılmakta ve insanlar mutlu bir şekilde zaman geçirmektedir.
* Ankara ve Eskişehir’de olmak üzere aynı anda iki farklı şehirde aktif projeler yürüttük.
* Yaptığımız projeler sayesinde tüm aileler mutlu ve hayatından memnun bir hale geldi. Projelerimiz sayesinde herkes şehir hayatının stresinden uzaklaşarak, huzur buldu.
* Tüm projelerimizde çocuklara özel olarak eğlence alanları oluşturduk. Bununla beraber çocuklar sevgiyi, sorumluluğu öğrensin diye hayvanlar için özel yaşam alanları da inşa ettik.
* Her projemize özel, yüzlerce ağaç diktik.
* Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin sahibi oldukları sosyal yaşam alanlarından kazanç elde etmelerini sağladık.

Neler Yapıyoruz

Firma olarak projelerimizi teknolojik gelişmelere ve insan ihtiyaçlarına bağlı olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz. Hali hazırda devam eden çalışmalarımız ise şu şekilde:

* Firma olarak hem Ankara hem de Eskişehir’de aynı anda birçok proje başlatıp, bu projenin çalışmalarını alanında uzman, güçlü ve profesyonel ekibimizle gerçekleştirip, satışlarımızı yapıyoruz.
* Satış sonrasında projelerimizin takipçisi ve destekçisi olmaya devam ediyoruz. Tüm müşterilerimize satış sonrası hizmet de sunuyoruz.
* Satış öncesi ya da sonrasında oluşan tüm olası aksaklıklarda destek sağlıyoruz.
* Ekip olarak farklı şehirlerde de proje başlatmak için gerekli olan tüm araştırmaları gerçekleştiriyoruz.
* Gün geçtikçe hem çalışma alanlarımızı hem de çalışma ekibimizi yeniliyor ve büyütüyoruz.

Neler Yapacağız

Firma olarak size en iyi hizmeti sunmayı kendimize amaç edindik. Bu nedenle tüm çalışmalarımızı hep en iyisini, en güzelini düşünerek, kendimizi geliştirerek yürütmeye devam ediyoruz.

* Firma olarak bundan sonraki dönemde 5 farklı şehirde aynı anda aktif projeler üretmeyi hedefliyoruz. Bu sayede daha fazla insanı hayalindeki yaşam standartına ulaştırabileceğiz.
* Her şehir için özel olarak farklı profesyonel ekip oluşturacağız.
* Bununla beraber projelerimiz için oluşturacağımız sosyal alanlar ile standartları belirleyeceğiz.
* Araştırmalarını tamamladığımız dağ evi projelerini de en yakın zamanda hayata geçireceğiz.
* Ekip olarak yine araştırma ve çalışmalarını sürdürdüğümüz sahil kasabası projesini de hayata geçireceğiz.