HOBİ LİFE | HOBİ BAHÇELERİ
  0 (312) 911 10 20

HOBİLİFE FARKIMIZ

Hobi Life ailesi olarak sektörün öncüsü konumunu sürdürmek adına oldukça kapsamlı çalışıyor ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine daha kaliteli bir şekilde hizmet edebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

HOBİLİFE FARKIMIZ

Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yaşam!

E-Devlet

Bütün sosyal yaşam projelerimize, e-Devlet üzerinden kooperatif üyeliğinize ait tüm resmi bilgilere rahat bir biçimde ulaşmanız mümkün. Bu sayede aklınıza herhangi bir soru takıldığı zaman e-Devlet’e girerek, kayıtlarınızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Satış Sonrası Destek

Firma olarak, sizlere satış sonrası destek hizmeti de sunuyoruz. Projelendirdiğimiz ve hayata geçirerek satışını tamamladığımız tüm projelerimizin arkasında duruyor ve oluşabilecek her türlü problemde sizlere 7 gün 24 saat destek sunuyoruz.

Satış sonrası desteğin ise sizlere birçok avantajı bulunuyor. Projeyi satın aldıktan sonra karşınıza çıkabilecek sorunlarla tek başınıza mücadele etmek zorunda kalmıyorsunuz. Dilerseniz ofisimize gelerek dilerseniz arayarak bizden rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetleri

İster bizim projelerimizden satın aldığınız bahçelerle, ister farklı projelerden aldığınız bahçelerle alakalı olarak sizlere her daim danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Danışman ekibimiz hem satış öncesi hem de satış sonrası sizlerin yanında bulunarak, kafanızdaki tüm soru işaretlerini gideriyor. Bununla beraber karşınıza çıkacak sorunlarda da danışman ekibimiz sizlere çözüm önerileri sunmaya devam ediyor

Sosyal Etkinlikler

Firma olarak sizlere projemizle beraber aynı zamanda çeşitli sosyal etkinlikler de sunuyoruz. Gerek satışını tamamladığımız, gerekse satışı devam eden projelerimizde mangal partileri düzenleyerek bahçe sahiplerimiz ile bir araya geliyoruz. Yaptığımız projelerle Hobi Life ailesine katılan herkesi davet ederek geziler ve sosyal aktiviteler düzenliyoruz. Zaman zaman sabah kahvaltısında zaman zaman akşam yemeklerinde bir araya geliyor sohbet ediyoruz.

Bu sayede hem müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştiriyoruz hem de müşterilerimizin birbirileri ile arkadaşlık kurmasını sağlıyoruz. Hal böyle olunca projelerimiz aynı zamanda sosyalleşmeyi de sağlayan mekanlar haline geliyor. Hobi Life ile hem huzur bulma hem de sosyalleşme imkanı elde ediyorsunuz.

Zengin Sosyal Alanlar

Firmamız sosyalleşmenize katkıda bulunmak amacıyla projelerini zengin sosyal alanlarla taçlandırıyor. Sektörümüzün öncüsü olarak fazlasıyla odaklandığımız bir konudur. Bu sosyal alanlar ise şu şekilde:

Süs Havuzları: Tüm sosyal alanlarımız, süs havuzları ile dekore edilmiştir. Bu da mekanların daha huzurlu ve daha güzel olmasını sağlamaktadır.

Hayvanat Bahçesi: Çocuklar eğlensin ve eğlenirken öğrensin diye hayvanat bahçelerimizi de sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Açık Spor Alanları: Açık spor alanlarımızda özgürce dilediğiniz gibi spor yapmanız mümkün.

Çocuk Parkları: Çocuklarınızın spor yapması ve arkadaşları ile keyifli saatler geçirmesi için çocuk parklarını hizmetinize sunduk.

Basketbol, Voleybol ve Futbol Alanı: Basketbol, voleybol ve futbol alanını hizmetinize sunarak bu harika sporları yapma imkanını sizlere sunuyoruz.

Yürüyüş Yolları: Doğayı ve yürüyüşü sevenler için temiz ve güzel yürüyüş yolları hazırladık.

Dinlenme Alanları: Müşterilerimiz için sosyal mekanlarımızda dinlenme alanları oluşturduk. Bu dinlenme alanlarında hem huzur bulmak hem de yeni arkadaşlar edinmek mümkün.

Nostaljik Peyzaj Alanları: Nostaljik peyzaj alanları ile sizleri eski zamanlara götüreceğiz. Sosyal alanlarımız sayesinde firma olarak sizlere hem yeni insanlarla tanışma hem de arkadaş edinerek hobi alanlarında vaktinizi daha değerli kılmaya çalışıyoruz. Bu sosyal alanlar sayesinde sadece siz değil aynı zamanda çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız da rahat nefes alıyor.

Süs havuzları, Hayvanat bahçeleri, Açık spor alanları, Çocuk parkları Basketbol, voleybol ve futbol alanları, Yürüyüş yolları, Dinlenme alanları, Nostaljik peyzaj alanları ve daha birçok sosyal alan ile siz değerli müşterilerimize daha sosyal ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyoruz.